Tvorba www Tvorba www

Dáme o sobě vědět...

Základní prezentaci si můžete vytvořit, třeba pomocí textového editoru MS Word. Výsledným efektem je jednoduchá stránka(y), která není příliž optimalizovaná pro přenos v Internetu a neobsahující případné dynamické prvky.

Další možností je použití přímého psaní HTML kódu a tím i následná tvorba souborů pro prezentaci. Výhodou je optimalizace kódu a důsledná kontrola nad funkčností, nevýhodou je potřeba znalosti vlastního kódu.

Další variantou je použití specializovaných nástrojů pro tvorbu www prezentací jako jsou například Microsoft FrontPage nebo Adobe GoLive. Dalo by se říct, že tyto nástroje kloubí předchozí dva možné způsoby tvorby www stránek.

Mimo vlastní tvorbu kódu HTML je nutné mít software pro tvorbu grafických předloh s optimalizací přenosu dat v Internetu, nástroje animací, programovací jazyk (pro případ celých klient - server aplikací), nástroje pro zpracování digitálních dat a především ČAS.

 

Naše nabídka

mirNet Vám nabízí své služby v kvalifikované podobě při tvorbě od jednoduchých prezentací až po velmi rozsáhlé projekty www aplikací s využitím moderních nástrojů tvorby a správy spolu s firmou Webový Servis.

Takto vytvořenou prezentaci je možné umístit - hostovat na technických prostředcích mirNetu nebo u jiných společností.

Některé z realizovaných webových prezentací: www.golfbenatky.cz, www.automedik.cz, www.rezervaceubytovani.cz, nicube.com, cuic.co.uk, bevyz.com

V případě zájmu o bližší seznámení s problematikou a nabídkou tvorby webových prezentací nás neváhejte kontaktovat.