O firmě === VÁNOČNÍ DÁREK ===

Vánoční dárek pro každého uživatele KukiTV. Užívejte si se stovkami filmů českých, animovaných, rodinných a pohádek

 

 

Pro všechny naše věrné zákazníky IPTV Kuki jsme připravili vánoční dárek: tematické sbírky nahrávek filmů a pohádek. Sbírky budou zveřejněny v sekci SERIÁLY a zařazeny na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Budou přístupné po celou dobu kampaně až do 20.ledna, a to VŠEM uživatelům.

 

Zveřejnění bude realizováno formou dárku. To znamená, že tituly budou přístupné v celém rozsahu všem klientům, tedy i těm, kteří nemají zaplacenou službu Nahrávám seriály. Jediná nutnost je mít zakoupený kanál, ze kterého je nahrávka pořízena. Např. pokud je záznam z kanálu HBO a klient nemá službu HBO, nahrávka nepůjde spustit. Stejnou logiku mají i ostatní nahrávky zejména z prémiových kanálů (skupina FilmBox, Film+ HD, AMC HD, apod.).

 

 

 

 

Neděle 3. prosince

České filmy

Přímo v seriálech tě čeká stovka českých filmů. Vyber si drama, komedii nebo černobílou klasiku. Nechybí oblíbené  komedie Obecná škola, Černí baroni nebo Tankový prapor a na své si přijdou i milovnící muzikálů.

Zahraniční komedie

Zasměj se u zahraničních komedií z celého světa. Pobav se s Budem Spencerem a Terencem Hillem nebo s Louisem de Funèsem. Vybírej z amerických, francouzských, italských a britských komedií.

 

Neděle 9. prosince

AKČNÍ filmy

Rád si užiješ pořádné dobrodružství a drsná akce ti není cizí? Tohle je kolekce právě pro tebe. Thor ti ukáže svou planetu a Spider-Man tě pohltí do sítě svého příběhu.

 
 

Neděle 16. prosince 

Romantické filmy

Vytvořit láskyplnou atmosféru u tebe doma bude snadné. Usaď se v obýváku a užij si dávku romantiky s muzikálem La La Land nebo Glenn Close a Johnem Malkovich v jejich Nebezpečných známostech.

 
 

Neděle 16. prosince

české pohádky

České Vánoce by bez pohádek nebyly úplné. Pusť si Lotranda a Zubejdu nebo příběh Sedmero krkavců podle Boženy Němcové. A nahraji ti i premiérové pohádky, které budou vysílat na Štědrý den.

Animované filmy

A nejen pro nejmenší diváky zpřístupním i oblíbenou kolekci animovaných filmů. Zaručeně tě rozesmějí Příšerky s.r.o, vydáš se Až na Severní pól a nebo si tě získají hrdinové z Česka.

 

 

 

 

 

Příjemný a filmy naplněný advent Vám přeje tým mirnet.cz